Do të habiteni me pamjen e Gilit pas dietës së mbajtur

Do të habiteni me pamjen e Gilit pas dietës së mbajtur
17:49 | 8 Korrik 2019

Gili ka habitur të gjithë me paraqitjen e saj në 35-vjetorin e maturës.

Gili ka lënë të shtangur të gjithë me fotografinë që kishte publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundmi kishte marrë pjesë në 35 vjetorin e maturës ku me një fustan të bardhë dukej shumë elegante. Artistja ishte e shoqëruar nga burri i saj Ilir Berani.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e publikut ishte trupi i saj. Gili kishte treguar më herët se ka humbur deri në 25 kilogram dhe kjo shihet shumë mirë në postimin e bërë. /Lajmi.net/

TAGS