Dua publikon videon me skena të ‘nxehta’, Capital T habit me komentin që i la

Dua publikon videon me skena të ‘nxehta’, Capital T habit me komentin që i la
Tash esht Koha
19:20 | 22 Tetor 2019

Dua Lipa është rikthyer me një video ku shfaqet tejet e ‘zjarrtë’.

Pasi i fshiu të gjitha postimet në Instagram, Dua Lipa u rikthye e ‘zjarrtë’ me një video, shkruan lajmi.net.

E veshur shkurt, këngëtarja shqiptare ka treguar format trupore dhe pranë videos i ka pyetur ndjekësit nëse u ka munguar.

“U kam munguar?”, ka shkruar ajo pranë postimit ndërsa nuk kanë munguar komente të ndryshme.

Në sy ra ai i reperit Capital T i cili ka habitur me atë se çfarë ka shkruar. Ai i ka thënë Duas se ajo nuk u ka munguar./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS