Dukagjin Lipa i ftuar special në koncertin e grupit “Gjurmët”

Dukagjin Lipa i ftuar special në koncertin e grupit “Gjurmët”
12:01 | 12 Qershor 2019

Sonte (e mërkure) mbahet koncerti i grupit “Gjurmët”.

Grupi “Gjurmët” sonte (e mërkure) mbajnë koncert në Sallën 1 Tetori në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

I ftuar special në këtë koncert është edhe babai i Dua Lipës, Dukagjini, i cili njoftoi se do të performojë bashkë me këtë grup.

“Kishte djemë që më bënë të bie në dashuri me muzikën. Urime dhe Krenar të performoj me grupin tim të preferuar GJURMET”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, koncerti do të fillojë në orën 20:30, duke kthyer në skenë grupin e njohur me hitet e tyre. /Lajmi.net/

TAGS