E dashura e re e djalit të Beckham, ngjashmëri të madhe me të ëmën e tij

E dashura e re e djalit të Beckham, ngjashmëri të madhe me të ëmën e tij
8:21 | 21 Tetor 2019

E dashura e Brooklyn Beckham ka ngjashmëri të madhe me nënën e tij.

Djali i David Beckham, Brooklyn, është në një lidhje dashurie me Phoebe Torrance, shkruan lajmi.net.

Modelja e famshme, vajza e ish-heroit të golfit Ryder Cup është 7 vite më e vjetër se ai.

Ajo ka një ngjashmëri të frikshme me nënën e tij Victoria Beckham. Mediat e huaja thonë se çifti kanë shijuar një sërë takimesh, dhe janë fotografuar në krahët e njëri-tjetrit në dhomën VIP në klubin në Londër Wellington muajin e kaluar./Lajmi.net/

TAGS