“E dua”/ Rudina Dembacaj poston foto me Mark Frrokun

“E dua”/ Rudina Dembacaj poston foto me Mark Frrokun

Pas divorcit me ish-bashkëshortin e saj Aleks, jeta personale e aktores Rudina Dembacaj është prej kohësh në vëmendje të mediave.





Lajmi se aktoria e humorit ka nisur një histori të re dashurie me ish-deputetin Mark Frroku qarkulloi shumë shpejt  , pavarësisht se ata asnjëherë se kanë pohuar këtë lajm, paparacët herë pas herë kanë publikuar foto të çiftit të ri.

Tashmë, Rudina ka vendosur të mos fshihet më, pasi pak minuta më parë ka publikuar disa foto me ish-deputetin, ku shkruan: “ E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete… exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes…Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!´´

TAGS