E ftoi 3 herë në emision por nuk i shkoi, moderatorja e quan Çiljetën ‘ të ftuarën më jokorrekte’

E ftoi 3 herë në emision por nuk i shkoi, moderatorja e quan Çiljetën ‘ të ftuarën më jokorrekte’
Tash esht Koha

Moderatorja e emisionit “Glamour Zone” të TV Ora, Ester Bylyku e ka cilësuar këngëtaren Çiljeta Xhilagën si të ftuarën më jokorrekte.

I ftuar në emisionin e moderatores në fjalë, ishte aktori Drilon Hoxha dhe teksa po flisnin për mungesën e korrektësisë, Ester tregoi e personazhi me mungesë të theksuar korrektësie, ka qenë Çiljeta Xhilaga, e cila tre herë nuk ka ardhur në emision, edhe pse kishte premtuar të ishte pjesë e “Glamour Zone”.

“Episode ndodhin por, jo korrekte , fëmer, që mua më ka bërë përshtypje ka qenë Çiljeta. Ne kishim vendosur oraret e të gjitha. ok, hera e parë ndodhi tërmeti, herën e dytë prap ndodhi një gjë, herën e tretë që u ra dakort përpara, pastaj të dielën u bë konfirmimi i fundit dhe të hënën që ne kishim xhirimet thjesht nuk hapi më telefonin. Kështu që ne tham ok, njerëzit jo korrektë jashtë “Glamour Zone”,– është shprehur moderatorja.

Tash esht Koha
TAGS