E gjithë vëmendja te Oriola Marashi, tregon shumë nga Venezia

E gjithë vëmendja te Oriola Marashi, tregon shumë nga Venezia

Nuk ka pasur se si të mungojë një foto provokative e Oriola Marashit nga Venezia e Italisë.

Oriola Marashi po shijon maksimalisht udhëtimin e saj nëpër vendet e bukura të Italisë dhe aktualisht ndodhet në Venezia, shkruan lajmi.net.

Nga atje nuk ka pasur se si të mungojë një pozë seksi e saj e si çdo herë edhe kësaj radhe arriti ta kthej gjithë vëmendjet nga vetja.

E veshur me ngjyrë të abrdhë, Oriola ka vënë në fokus të veçantë gjoksin bombastik të cilin e tregon shpesh nëpër foto por asnjëherë nuk ‘shuhet’ dëshira e ndjekësve për ta parë.

Kjo vihet re nga komentet dhe pëlqimet e shumta që gjithmonë i pranon në Instagram./Lajmi.net/

TAGS