E gjithë vëmendja tek Jennifer teksa ish-bashkëshorti Brad bënte shaka në fjalimin e tij të fitores

E gjithë vëmendja tek Jennifer teksa ish-bashkëshorti Brad bënte shaka në fjalimin e tij të fitores
15:26 | 6 Janar 2020

Të gjithë sytë nga Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë qenë të pranishëm dje në një event, për herë të parë të dytë beqarë.

Teksa shumë yje të filmit ishin të pranishëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Golden Globes’, vëmendja më e madhe e mediave, ndjekësve e madje edhe te vetë të pranishmit ishte raporti dhe takimi i ish-bashkëshortëve, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt.

E gjatë mbrëmjes, Pitt u ngjit në skenë për të marrë çmimin për rolin e tij në ‘Once Upon a Time in Hollywood’ dhe bëri një fjalim që bëri të qeshë e gjithë salla, shkruan Gazeta Express.

Fousi gjatë këtij momenti sigurisht se shkonte shpesh tek Jennifer Aniston, e cila po e dëgjonte me ëndje dhe e buzëqeshur me duart e shtrënguara, transmeton express.

Në fund të fjalimit, Pitt tha se nuk e kishte marrë nënën e tij me vete si shoqëruese pasi tani që është beqar, për secilën femër me të cilën ai shoqërohet po thuhet se është në lidhje.

Jennifer në atë moment qeshi dhe duartrokiti teksa kamera fokusohej tek ajo

Publiku po kërkon dhe po e pret rikthmin e tyre pas ndarjes së çiftit në vitin 2004, pas 5 vitesh martesë, pasi Brad Pitt tradhëtoi atë me tahsmë ish-bahskëshorten, Angelina Jolie.

TAGS