E kërkojnë Barcelona dhe Man Utd, Inter i do 100 milionë euro nga shitja e lojtarit

E kërkojnë Barcelona dhe Man Utd, Inter i do 100 milionë euro nga shitja e lojtarit

E kërkojnë Barcelona dhe Man Utd, Inter i do 100 milionë euro nga shitja e lojtarit

Inter është i gatshëm të heq dorë nga disa lojtarë.

Inter do t’i largojë disa lojtarë në verë, në mënyrë që të ketë financa të mjaftueshme për transferimet e reja.

Skuadra italiane është e gatshme të heq dorë nga Milan Skriniar, që është bërë cak i disa skuadrave, përcjell lajmi.net.

Inter kërkon 100 milionë euro nga shitja e mbrojtësi sllovak gjatë afatit kalimtar të verës.

Manchester United dhe Barcelona thuhet se janë në garë për transferimin e Milan Skriniar nga nerazurët. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS