E kërkon Barcelona, kjo është përgjigja e trajnerit të Ajax

E kërkon Barcelona, kjo është përgjigja e trajnerit të Ajax
20:09 | 14 Maj 2019

Trajneri i Ajax, Erik ten Hag, tha të martën në konferencë për shtyp para ndeshjes finale të kampionatit kundër De Graafschap, se është  kënaqur me interesimin e skuadrave si Barcelona, Bayern Munich dhe Chelsea për shërbimet e tij.

Ten Hag, ka fituar respektin e të gjithëve këtë sezon me skuadrën e tij, Ajax, ku arritën deri në finale të Ligës së Kampionëve.

“Duke qenë i lidhur me klubi si Chelsea, Barcelona dhe Bayern Munich, është diçka e bukur”, ka deklaruar Ten Hag, përcjell ‘lajmi.net’.

“Por unë kam një kontratë me Ajax dhe ndihem mirë këtu”.

“Nuk jam duke menduar largimin tani”./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS