‘E kishe të dashur?’, Fifi flet pas 1 viti për Flor Mumajesin

‘E kishe të dashur?’, Fifi flet pas 1 viti për Flor Mumajesin

Në korrik të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Fifi u përfol për një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.Dyshja janë fotografuar shpesh bashkë dhe nga kjo kanë nisur dhe aludimet.Mbremjen e djeshme Fifi ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” dhe vogëlushi Deon e pyeti pikërisht rreth marrëdhënies së saj me Florin, nëse janë shokë apo të dashur.”E kam shok sepse është çun flori”, tha Fifi. Mirëpo kur Deoni e pyeti “E kishe të dashur?”, këngëtarja refuzoi të përgjigjej.

TAGS