E martuar me aktorin turk, ish-missi shqiptar tregon fjalët e para shqip që flet i biri

E martuar me aktorin turk, ish-missi shqiptar tregon fjalët e para shqip që flet i biri

Ish-missi shqiptar, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë të një djali në maj të vitit që lamë pas.Almeda solli në jetë vogëlushin Efehan, ku padyshim ardhja e tij ka treguar se ju ka ndryshuar jetën përgjithmonë. Përmes një mini-interviste me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, ndër të tjera Almeda zbuloi se vogëlushi flet shqip.

“Po, nonaaa, kështu e thërret mamin tim.”- ka shkruar Almeda.

TAGS