E mban sekret/ Zbulohet vajza që i ka marrë zemrën Trim Jetullahut

E mban sekret/ Zbulohet vajza që i ka marrë zemrën Trim Jetullahut

Trim Jetullahu është kthyer në një ndër reperët më të pëlqyer të momentit. Ai arriti kulmin e suksesit pas projektit muzikor “Lule blini”.Mirëpo, përsa i përket jetës private, reperi ka vendosur ta mbajë larg vëmendjes. Megjithatë “Prive.al” ka zbuluar se reperi është prej kohësh i lidhur me një shqiptare që jeton në Zvicër.

Ajo quhet Lina dhe është shumë simpatike. Me një search në profilin e saj në ‘Instagram’, vihet re shkronja ‘T’ që ajo ka vendosur, duke treguar hapur dashurinë për reperin.

TAGS