E pabesueshme, ja çfarë bën Xherdan Shaqiri me këtë femër

E pabesueshme, ja çfarë bën Xherdan Shaqiri me këtë femër

Ylli i Kosovës, Xherdan Shaqiri, anëtar i kampionit të Anglisë, Liverpollit dhe reprezentues i Zvicrës, është në qendër të vëmendjes të mediave, sidomos nga tabloidi anglez ‘The Sun’, që ka publikuar disa foto atraktive të tij në jaht me disa femra. 

Po i paraqesim dy foto shumë interesante, që janë publikuar në tabloidin ‘The Sun’, ku shihet Shaqiri me shpinë dhe i ka hapur krahët, një Zot e din pse!  

Por shihet që para vetes ka dy femra, sigurisht ka qenë duke bërë shaka dhe anash disa futbollistë. 

E dyta, shihet një femër duke u kujdesur për të!