E pyesin për duetin e radhës, Stine jep përgjigjen e prerë

E pyesin për duetin e radhës, Stine jep përgjigjen e prerë
Tash esht Koha

Reperi shqiptar, Stine brenda një muaji solli tri projekte muzikore apo më mirë të themi tri bashkëpunime.

Artisti i njohur shqiptar, Stine brenda një muaji solli tri bashkëpunime me Fatlume Popovcin, Brikenën dhe Xheron, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë që fansat pyesin se cili do të jetë dueti i radhës së tij, Stine nuk ka hezituar t’ia kthejë teksa jep përgjigjen e prerë.

“Me veten, 100%”, ka shkruar ai.

Stine në emisionin “Mirage”, muaj më parë ka thënë se do të sjell album të ri, e këto projekte janë pjesë e tij. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS