E pyesin për dy mikeshat e saj, kështu përgjigjet Klea Huta

E pyesin për dy mikeshat e saj, kështu përgjigjet Klea Huta
11:45 | 29 Korrik 2019

Klea Huta kishte një përgjigje interesante kur u pyet të zgjedh mes dy mikeshave të saj.

Klea Huta ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të shoubizit, shumë prej tyre miq të mirë me të.

Në mesin e pyetjeve, ajo u ‘detyrua’ të zgjedh edhe mes dy mikeshave të saj, Çiljeta Xhilaga dhe Xhemi Shehu, për të cilat kishte edhe disa fjalë.

[embedded content]

Për të kuptuar përgjigjen e Kleas, ndiqeni videon e mësipërme nga minuta 0:33. /Lajmi.net/

TAGS