E pyesin të zgjedh mes Encës dhe Oriolës, Çiljeta jep përgjigjen e papritur

E pyesin të zgjedh mes Encës dhe Oriolës, Çiljeta jep përgjigjen e papritur
Tash esht Koha
20:00 | 13 Shtator 2019

Çiljeta ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes Encës dhe Oriolës.

Çiljeta Xhilaga ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte para saj emra të kolegëve në muzikë, mes të cilëve duhej zgjedhur nga një opsion.

Mes shumë pyetjesh, Çiljeta u pyet të zgjedh edhe mes këngëtares Enca Haxhia dhe modeles Oriola Marashi dhe me këtë rast dha përgjigje të papritur.

Në linkun e mëposhtëm, nga minuta 1:04 mund të mësoni se cila ishte përgjigja e Çiljeta Xhilagës në këtë pyetje. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS