E pyesin të zgjedh mes Taynës dhe Rinës, ish-anëtari i “On Records” befason me përgjigje

E pyesin të zgjedh mes Taynës dhe Rinës, ish-anëtari i “On Records” befason me përgjigje
19:59 | 11 Tetor 2019

Fuego ka habitur me përgjigjen, kur u pyet të zgjedh mes Taynës dhe ish-koleges së tij të “On Records”.

Fuego është protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të ngushtë me reperin.

Në mesin e shumë opsioneve, Fuego kishte para vetes edhe dy reperet, Tayna dhe Rina, me këtë të fundit ishte në të njëjtin label.

Për të kuptuar përgjigjen e Fuegos, klikoni në videon e mëposhtme nga minuta 2:58. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS