E sulmon bashkëshorten, arrestohet

E sulmon bashkëshorten, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, dhe i njëjti është shoqëruar në stacionin policor, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima me vet dëshirë është dërguar te familjarët e saj, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

TAGS