E tmerrshme, nëna lind fëmijën pranë një kaçube e fut atë në qese dhe e braktisë

E tmerrshme, nëna lind fëmijën pranë një kaçube e fut atë në qese dhe e braktisë

Kamerat kanë xhiruar momentin e tmerrshëm teksa një nënë ka lindur foshnjën e sapolindur në një kaçubë.

Nëna 36-vjeçare nga Rusia braktisi foshnjën e saj duke e futur në një qese plastike dhe duke e hedhur atë poashtu prapa një kaçube tek një supermarket, shkruan ‘Daily Mail’.

Foshnja u gjet e zhveshur me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan të Rusisë.

Identiteti i gruas ende nuk dihet, por që u mësua se e njëjta ka edhe dy fëmijë në shkollën fillore.

TAGS