E veshur me bikini të kuqe, provokon vajza e ish-deputetes shqiptare

E veshur me bikini të kuqe, provokon vajza e ish-deputetes shqiptare

Ajo është e bukur dhe sharmante. Fjala është për vajzën e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda.

Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, modelja bukuroshe është rikthyer me foto mjaft provokuese.

E kush tha se mund të jesh në karantinë dhe ta lësh veten pas dore? Jo, përkundrazi! Ada Deda ka publikuar nga karantina një foto me rroba banjo të kuqe, të cilat i tregojnë mjaft bukur format trupore.

21-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen, duke marrë mjaft pëlqime dhe komente.

TAGS