E veshur në të brendshme, Oriola tregon linjat para pasqyrës

E veshur në të brendshme, Oriola tregon linjat para pasqyrës

Oriola Marashi provokon fansat me fotografitë nga tualeti.

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi shqiptare, që vazhdimisht komentohet për format trupore, shkruan lajmi.net.

Me fotografinë e fundit të postuar në Instagram, modelja nga Shqipëria tregon edhe një herë trupin e saj që shumë kolege mund t’ia kenë zili.

Ditët e fundit modelja është parë në shtetin e Italisë dhe besohet se po punon për një fotosesion të radhës. /Lajmi.net/

TAGS