Edhe Fjolla Morina vjen me projekt të ri

Edhe Fjolla Morina vjen me projekt të ri
21:05 | 12 Tetor 2019

Fjolla Morina ka lansuar këngën e shumë pritur.

Fjolla Morina ka disa javë që përmes postimeve në rrjete sociale po paralajmëron një këngë të re, të cilën e publikoi minuta më parë, shkruan lajmi.net.

Këtë radhë këngëtarja vjen në bashkëpunim me Berato i cili së bashku me Fadil Topallin shkruan tekstin e këngës e cila titullohet ‘Lule’ dhe është punuar edhe me videoklip.

Ndërsa sa i përket punës së klipit është përkujdesur ‘Max Production’.

Në linkun e më poshtëm mund ta gjeni bashkëpunimin mes Fjollës dhe Beratos. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS