Edhe Sami Lushtaku i ftuar në dasmën e Keshës dhe Erzinës

Edhe Sami Lushtaku i ftuar në dasmën e Keshës dhe Erzinës
21:55 | 15 Dhjetor 2019

Ish kryetari i Skenderajt është i pranishëm në dasmën e reperit.

Mc Kresha dhe përfaqësuesja e ‘Zara’ Erzina Shehu sot lidhin kurorë, çifti kanë organizuar një dasmë në një nga lokalet luksoze të Prishtinës, ku mysafirë përveç fytyrave të shoubizit janë edhe disa personalitete të politikës, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për isht kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtaku në profilin e tij zyrtar në Facebook ka ndarë një imazh bashkë me çiftin, ku i uron atyre një jetë të gjatë dhe të lumtur.

“I nderuar që sonte po marr pjesë në dasmën e familjes Fazliu nga Prekazi. Djali i kësaj familje, artisti i njohur Mc Kresha, sonte po kurorëzon dashurinë e tij me bukuroshen Erzina Shehu.

Qiftit të ri i dëshiroj shëndet, jetë të gjatë e të lumtur pranë njëri-tjetrit. SL” postimi i Lushtakut. /Lajmi.net/

I nderuar që sonte po marr pjesë në dasmën e familjes Fazliu nga Prekazi. Djali i kësaj familje, artisti i njohur Mc…

Gepostet von Sami Lushtaku am Sonntag, 15. Dezember 2019

TAGS