Edona Llalloshi e mahnitur me Tunën dhe Armendin

Albumi i Tunës ka bërë që në skenë të rikthehet edhe njëri prej këngëtarëve më të përfolur në Kosovë, Armend Regjepagiqi

Kënga “Harrova” tashmë ka filluar që të rikthehet si hitë në tërë trojet shqiptare dhe në diasporë, e kjo gjë nuk i ka ikur këngëtares Edona Llalloshi, e cila është një mike e të dy artistëve, Tunës dhe Armendit.

“Nostalgji perlë e muzikës shqiptare, ju lumtë”, ka shkruar Llalloshi, e cila duket e mahnitur nga ky ripërpunim.

Viteve të fundit, Edona më shumë ka qenë e angazhuar me projekte të ndryshme muzikore që kanë anuar më shumë nga muzika popullore. /GazetaExpress/

TAGS