Eintracht Frankfurt zbulon fanellat e reja, janë prej më të bukurave në treg

Eintracht Frankfurt zbulon fanellat e reja, janë prej më të bukurave në treg
Tash esht Koha

14:28 |

Skuadra gjermane, Eintracht Frankfurt, ka zbuluar fanellat e reja për edicionin 2019/2020.

Frankfurt që sezonin e kaluar e pati të jashtëzakonshëm, duke prekur edhe gjysmëfinalen e Ligës së Evropës, po përgatitet për një tjetër sezon të madh.

Skuadra nga Bundesliga së fundmi ka lëshuar në treg fanellat e reja, të cilat janë prej më të bukurave këtë vit.

I ngjajshëm

Bëhet fjalë për fanellat që Frankfurt do t’i përdor për ndeshjet si vendas.

Këto fanella janë lëshuar për të festuar 120 vjetorin e themelimit të klubit, dhe janë jashtëzakonisht të bukura.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell dy fotografi ku mund t’i shihni fanellat e Frankfurt. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

14:28 |

Tash esht Koha
TAGS