Ekskluzive: Barbana Dini i rikthehet muzikës, tri vite pas humbjes së Ergit

Ekskluzive: Barbana Dini i rikthehet muzikës, tri vite pas humbjes së Ergit

16:01 |

Barbana Dini është rikthyer me këngën e re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Barbana Dini, i është rikthyer muzikës, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar së fundmi këngën e re me titull “Libri i dashnisë”, këngë kjo e cila erdhi me videoklip dhe u pëlqye nga fansat e saj.[embedded content]

I ngjajshëm

Ky rikthim i Barbanës erdhi tri vite pas vdekjes së vëllait të saj, Ergit.

Për të folur lidhur me gjithë këtë, ajo e ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin ‘Mirage’./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

16:03 |

TAGS