Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu (Foto)

Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu (Foto)

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë.

Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Me një veshje elegante dhe aspak të zakonshme, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Ermal Fejzuallu duket mjaft bukur si dhëndër.

Edhe bashkëshortja e Ermalit, Ariana duket për mrekulli në një fustan të zi dhe me një fiongë.

Ani pse kanë zgjedhur të ndajnë fotografi me ndjekësit e tyre, treshja nuk kanë zbuluar se çfarë rasti kanë në familjen e tyre.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, këngëtarët janë duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikojnë gjatë muajve të ardhshme.

Kujtojmë se babë e bir kanë kaluar sëbashku edhe pushimet verore në qytetin piktoresk kroat, Dubrovnik. /Telegrafi/

?

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on Oct 12, 2017 at 5:50am PDT