Elita Rudi me shumë stil në tri fotot e fundit

Elita Rudi me shumë stil në tri fotot e fundit
16:46 | 31 Tetor 2019

Elita Rudi duket mahnitëse në fotografitë e fundit.

Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, moderatorja publikoi disa fotografi të reja, në të cilat u shfaq e veshur me bluzë dhe xhaketë të bardhë si dhe me pantallona të zi.

“Oh i dashur, është ftohtë jashtë”, ka shkruar ajo sipër këtyre imazheve.

Për ndryshe, Elita Rudi është e martuar me reperin Gjiko dhe bashkë kanë një djalë, që e kanë pagëzuar Zëri. /Lajmi.net/

TAGS