Elita Rudi sjell foton e ëmbël nga pasqyra me familjen e saj

Elita Rudi sjell foton e ëmbël nga pasqyra me familjen e saj

Elita Rudi dhe Gjiko po e shijojnë jetën e tyre martesore.

Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi dhe reperi, Gjiko u martuan në shtator të vitit që e lamë pas, shkruan lajmi.net.

Çifti së fundmi u bënë prindër të një djali, të cilit ia kanë vënë emrin Zëri, emër ky që u bë viral në rrjetet sociale.

Kështu, prezantuesja Rudi ndau një imazh me ndjekësit në InstaStory teksa shihet familja e vogël dhe lumtur e tyre.

Imazh më të ëmbël se ky nuk keni parë akoma. /Lajmi.net/

TAGS