Eliza Dushku sjell imazhin e parë me barkun e rrumbullakosur

Eliza Dushku sjell imazhin e parë me barkun e rrumbullakosur
Tash esht Koha

13:19 |

Para pak muajsh bëri të ditur se po bëhet nënë për herë të parë.

Aktorja e njohur shqiptare duket se po shijon në maksimum periudhën më të mirë të jetës, atë të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Peter Palandjian, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

I ngjajshëm

Aktorja nuk e ka zbuluar ende gjininë e foshnjës, por që së fundmi ka publikuar një fotografi të pritjes së ëmbël.

Këtë imazh, aktorja Dushku ka realizuar në stadiumin e një ndeshje bejsbolli, e cila po zhvillohej të premten.

“E para”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

13:20 |

Tash esht Koha
TAGS