Elvana tregon belin e saj të hollë në fotot e fundit

Elvana tregon belin e saj të hollë në fotot e fundit
Tash esht Koha
23:01 | 4 Nentor 2019

Këngëtarja Elvana Gjata ka bërë një fotosesion të ri e ku ekspozon linjat trupore.

Është kthyer fuqishëm në skenë këtë vit dhe synon që vitin ta përmbyllë me fitoren e Festivalit të Këngës në RTSH, ku si fitues nga ky festival do të mund të prezantohet Shqipëria në ‘Eurovision’, shkruan lajmi.net.

Në fotosesionin e fundit të ndarë me fansat e saj në Instagram, Elvana paraqitet tepër e nxehtë derisa tregon linjat e saj trupore, me theks belin e saj të hollë.

Projekti i fundit nga Elvana “A m’don” ka më shumë se 14 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS