Emily Ratajkowski pa sytjena, fustani i gjerë i zbulon gjithçka 

Emily Ratajkowski pa sytjena, fustani i gjerë i zbulon gjithçka 

Modelja amerikane nuk ka veshur sytjena dhe në fotot e fundit fustani e ka ‘tradhtuar’.

Modelja e njohur amerikan, Emily Ratajkowski, ka ardhur tërheqëse e veshur me një fustan të gjatë, mirëpo ishte një tjetër detaj ai i cili ka tërhequr vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për gjoksin e saj pa sytjena të cilin ia ka zbuluar fustani i gjerë i cili e bën të duket akoma më seksi.

Emily nuk e ka pasur kurrë problem të ndajë me ndjekësit foto të tilla provokative, madje disa prej tyre i ka edhe komplet lakuriq./Lajmi.net/

TAGS