Emina Cunmulaj publikon portretin e bukur familjar

Emina Cunmulaj publikon portretin e bukur familjar
Tash esht Koha

22:54 |

Emina Cunmulaj është shfaqur shumë e kompletuar pranë familjes.

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është një prej emrave të njohur e cila mundohet të jetë tejet aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Një pjesë të momenteve më të bukura e edhe nga ato të përditshme ajo i ndan me ndjekësit e shumtë.

I ngjajshëm

Para pak minutash Emina e ka publikuar një foto familjare ku shihet me bashkëshortin dhe dy vajzat.

“Lumturi, familja jonë”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar në Instagram./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

23:00 |

Tash esht Koha
TAGS