Emina Çunmulaj sot feston ditëlindjen

Emina Çunmulaj sot feston ditëlindjen
19:31 | 12 Shtator 2019

Dita e sotme është shumë e veçantë për Emina Çunmulajn.

Emina Çunmulaj sot feston ditëlindjen, me këtë rast ajo ka pranuar shumë urime nga familjarët dhe miqtë e saj, shkruan lajmi.net.

Në këtë datë, modelja e njohur shqiptare mbushi plot 35 vjet jetë dhe thotë se ndjehet shumë mirë.

“Mirëmëngjesi. Jam mësuar të mendoj moshën si diçka të frikshme dhe po bëra shaka që jam e moshuar por ndihem e bekuar me çdogjë që Zoti më dha dhe vazhdon”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Emina është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza. /Lajmi.net/

TAGS