Emocionuese, Skerdi befason partneren në emision

Emocionuese, Skerdi befason partneren në emision
Tash esht Koha
20:44 | 6 Shtator 2019

Skerdi Ago i ka bërë befasi të ëmbël partneres.

Skerdi Ago ka ndarë me ndjekësit një video, me të cilën tregon se si e befasoi gruan në mes të emisionit, shkruan lajmi.net.

Vesa ishte e ftuar në “Ftesë në pesë”, kur papritmas Skerdi hyri në studio me një buqetë me lule.

Ai u ul në gjunjë dhe puthi barkun e gruas, ndërsa në mbishkrimin që ia la videos shkruan “Mezi pres ta puth bebushin në krahët e mi”,.

Kujtojmë se “Goodbye” titullohet projekti i funidt muzikor nga Skerdi, i cili u prit mirë në publik. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS