Engjëllusha Salihu preferon filmat e animuar, thotë se nuk flirton me kolegët

Tash esht Koha

Engjëllushe Salihu është një prej emrave të dashur të estradës.

Bukuroshja shqiptare është përgjigjur në intervistën 60 sekondëshe në shumë pyetje interesante për Prive.

Ajo nuk cilësoi ndonjë prej meshkujve të estradës si simpatikë.

Ndërkaq, në mes të një udhëtimi të largët me shoqe dhe kanagjegjit, ajo zgjedh ceremoninë tradicionale.

Bukuroshja mohoi kategorikisht se flirton me kolegët tjerë, duke thënë se ka raport profesional me ta.

Engjëllusha pranoi se i pëlqejnë filmat e animuar.

Këngëtarja është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli. /Telegrafi/

Tash esht Koha
TAGS