Engjëllusha Salihu publikon këngën e re

Engjëllusha Salihu publikon këngën e re
17:42 | 9 Qershor 2019

Vajza e Shyhrete Behlulit sjell këngën e re ‘Inat’.

Engjëllusha Salihu ka lansuar projektin që një kohë të gjatë e kishte paralajmëruar, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet ‘Inat’ dhe muzika është punuar nga Blero ndërsa teksti nga Fisi dhe Slicky.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën më të re të artistes. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS