Eni Koçi dhe Elinel publikojnë këngën “Larg”

Eni Koçi dhe Elinel publikojnë këngën “Larg”
18:14 | 16 Maj 2019

Eni Koçi dhe Elinel sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri.

Eni Koçi dhe Elinel ashtu sikurse e kishin paralajmëruar, publikuan duetin me titull “Larg”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës u kujdes Genc Prelvukaj dhe Elinel, ndërsa videoklipi është punuar nga “Blackfish Entertainment”.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri me titull “Larg”, këngë kjo nga Eni Koçi dhe Elinel. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS