Eni Koçi duket e ‘zjarrtë’ me ndryshimin e bërë

Eni Koçi duket e ‘zjarrtë’ me ndryshimin e bërë
Tash esht Koha
20:09 | 19 Gusht 2019

Eni Koçi ka ndryshuar pamjen e saj.

Eni Koçi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, artistja nga një biondinë është kthyer në flokë kuqe dhe imazhi i ri po magjepsë ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj ku u shfaq me një stil krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim bukuroshen, por duket se ky ndryshim i ka pëlqyer të gjithëve e veçanërisht Gencit i cili i komentoi me disa ‘Emoji’ të zjarrit.

Ndryshe, Eni dje kishte njoftuar fansat e saj se duhet të presin deri muajin e ardhshëm për të dëgjuar këngën e re të saj. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS