Eni Koçi publikon këngën e re “Sekreti”

Eni Koçi publikon këngën e re “Sekreti”
Tash esht Koha
17:38 | 16 Tetor 2019

Eni Koçi e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja Eni Koçi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Sekreti” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip të punuar si zakonisht nga Black Fish Entertainment.

Kënga është punuar nga Genc Prelvukaj me tekst dhe melodi të vetë Eni Koçit./Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS