Eni Koçi shfaqet plot stil në foton e fundit

Eni Koçi shfaqet plot stil në foton e fundit
16:46 | 2 Nentor 2019

Eni Koçi po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Eni Koçi është ndër këngëtaret më të përfolura në shoubizin vendor, kjo për shkak se këngëtarja është mjaft aktive me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Para pak minutave bukuroshja nga Shqipëria ka publikuar një postim ku shfaqet tejet atraktive me një veshje sportive, ajo la edhe një shkrim pranë fotos ku shkruan “Një grua duhet të jetë kush dhe çfarë dëshiron”.

Ndryshe, sa i përket muzikës para pak javëve Eni kishte publikuar këngën e saj të fundit të titulluar ‘Sekreti’ të cilën e ka punuar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

TAGS