Era Istrefi incizon nga afër trupin e veshur shkurt 

Era Istrefi incizon nga afër trupin e veshur shkurt 

Do t’i harroni fotot nga klipi i saj me Norën kur ta shihni Erën duke incizuar nga afër trupin.

Motrat Istrefi janë duke punuar me shumë përkushtim për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Nga xhirimet e klipit, ato po publikojnë imazhe të ndryshme dhe komentet e publikut deri tani kanë qenë shumë pozitive.

Nora dhe Era shihen të veshura shkurt dhe njësoj mirëpo vëmendjen më të madhe kjo e fundit e mori me një video të publikuar mbrëmjen e kaluar.

Era ka provokuar ndjekësit duke incizuar trupin nga afër./Lajmi.net/

TAGS