Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët.

Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane.

Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me këngëtarë të tjerë ku shfaqet si bjonde.

Ky është një vazhdim i eksperimenteve të saj me flokët, pasi ditë më parë u shfaq si bjonde.

Era duket vërtet bukur teksa ka zgjedhur një veshje të zezë për të kompletuar dukjen e saj.

Era aktualisht po punon në projekte të reja të cilat do të lansohen gjatë këtij viti.

Në vitin 2018 u realizua edhe suksesi i saj më i madh me prezencën në Kampionatin Botëror në këngën me Nicky Jam dhe Will Smith.

/Telegrafi/

TAGS