Ermal Fejzullahu me baladë të re për festat e fundvitit

Festat e fundvitit po afrohen gjithnjë e më shumë, por edhe sjellja e projekteve të reja.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar shumë këngë të reja, por një e tillë nuk kishte si të mungon edhe nga Ermal Fejzullahu.

Ky i fundit si duket ka përfunduar tashmë gjithçka sa i përket këngës së radhës së këngëtarit.

Ai edhe këtë herë do të vjen me një baladë, ashtu sikurse në të kaluarën, të cilat janë shndërruar në hite.

Një fragment të shkurtët nga kënga e re e publikuar në llogarinë personale në Instagram, gjersa projekti i tërë do të publikohet gjatë ditës së sotme.

Lexo po ashtu:

Mbetet të shihet se si do të reagojë publiku për projektin e ri prej fansave dhe publikut shqiptar.

Ndryshe, Ermali ka paralajmëruar edhe këngë të tjera që do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

TAGS