Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan

Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan
Tash esht Koha

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten.

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, çifti kanë publikuar një fotografi, në të cilën shfaqen shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

Në foto, Ermali shihet duke i dhuruar një puthje në faqe Arianës.

Për ndryshe, çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe pritet që së shpejti të bëhen me fëmijën e katërt. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS