Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin e saj

Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin e saj
19:52 | 17 Nentor 2019

Muaj më parë është folur shumë se bashkëshorti i Angela Martinit është arrestuar.

Angela Martini ka qenë mbrëmjen e kaluar një nga të ftuarat speciale në ‘Klanifornia Show’ me Marina Vjollcën.

Prej kohësh në media ka qarkulluar lajmi se bashkëshorti i saj është shpallur në kërkim, megjithatë ajo ka vendosur ta sqarojë gjithçka përballë pyetjes së Marinës.

“Dua të sqarojmë edhe njëherë e mirë lajmin që është komentuar nëpër të gjitha mediat shqiptare dhe jo vetëm. Është arrestuar apo jo bashkëshorti yt? Ndodhet apo jo në burg?”, e ka pyetur Vjollca. Pas këtij momenti nuk ka munguar as përgjigja e menjëhershme e Angelës e cila është shprehur: “Jo Derisa jam unë gjallë, jo”.

TAGS