Familjarët përleshen për pronë

Familjarët përleshen për pronë

Policia njofton se në Malishevë pesë të dyshuar janë përfshirë në një përleshje fizike që ka ndodhur për shkak të një kontesti familjar midis dy familjeve.

Një person i lënduar është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Dy prej të dyshuarve janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

TAGS