Fatmir Spahiu uron Vitin e Ri në mënyrë tejet të veçantë

Fatmir Spahiu uron Vitin e Ri në mënyrë tejet të veçantë
16:01 | 1 Janar 2020

Fatmir Spahiu edhe në urimin për Vitin e Ri është treguar i veçantë.

Aktori shqiptar, Fatmir Spahiu njihet për batutat që i publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në këtë formë ka vendosur të uroj për Vitin e Ri 2020. Ai e ka publikuar një foto ku shihen dy 20 euro dhe i ka bërë bashkë duke e krijuar vitin 2020.

“Gezuaaar o miq…”, ka shkruar Spahiu pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/

TAGS