Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi

Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi
22:34 | 11 Qershor 2019

Fero dhe Arbenita duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, e kanë dëshmuar se kanë lindur për njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Dyshja në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po argëtohen shumë dhe kështu dukeshin edhe në klipin e fundit të Feros aty ku ishte e pranishme edhe Arbenita.

Pikërisht lidhur me këngën ‘Ride or Die’  u ka bërë Fero së fundmi një pyetje ndjekësve të tij.

“Cilin ven po ndegjohet mas shumti RIDE OR DIE ? “, ka shkruar ai ndërsa në foto shihet çifti duke marrë rreze dielli./Lajmi.net/

TAGS